Kód: 8-3

Neo Fam sůl - BALNEOTERAPIE

890 Kč
Skladem (1 ks)

Sůl s minerály a bylinami pro koupele, potírání a bahenní zábaly. Složení pro modelování postavy, vyhlazení nepravidelností, vypnutí a hloubkové zvlhčení pokožky.

Kategorie: Péče o tělo

Složení

Minerální složení: modifikovaný přírodní zeolit ​​obohacený o ionty mědi, stříbra, zinku, draslíku a hořčíku, horský jíl, bílé a růžové kaolinové jíly, přírodní soli, sapropel. Složení obilovin: ovesné otruby. Rostlinné složky: ovesné klíčky (základ), hořčičný prášek, šalvěj, kořen lékořice, měsíček, tymián, podběl, kopřiva, levandule.

Unikátní vlastnosti základu rostlinného složení - ovesné klíčky - pozastavují proces ničení buněk horní vrstvy kůže, zvyšují regeneraci, tonus a pružnost pokožky. Minerální složení zajišťuje hladkost a pružnost pokožky, obnovení mikrocirkulace, zabraňuje ztenčení kůže a podporuje tvorbu mladého kolagenu.

Působení

Opravuje a modeluje postavu; aktivně odstraňuje známky celulitidy; zabraňuje vzniku „pomerančové kůže“ zvyšuje turgor a pružnost pokožky. Při použití v kůře pro zábaly těla (doma nebo ve SPA centru) poskytuje litofytosůl „Prevence celulitidy“ zaručený výsledek: zmenšení objemu problémových oblastí (nejméně o 2,5 cm), vyhlazení nepravidelností, zvýšení tónu pleti.


Způsob použití

Koupel: 3-4 vrchovaté polévkové lžíce (jedna polévková lžíce je 25-30 g). Dobře rozmíchejte Neo Fam sůl v troše horké vody, až vznikne stejnorodá kaše, přidejte do koupele.

Kúra 10-15 koupelí, každý druhý den, nebo dva dny po sobě - ​​den volna.

Teplota vody při koupelích obecně souvisí s krevním tlakem

méně než 35 ° С – zvyšuje  -  5-10 minut

35-40 ° С – snižuje -  15-20 minut

37 ° C snižuje -  30 minut

nad 40 ° C – zvyšuje -  8-15 minut

* Pro nejlepší příjem komplexu stopových prvků kůží je vhodné používat koupele s teplotou vody 37°C.

Peeling: 1-2 lžíce. Nařeďte Neo FAM sůl horkou vodou, dokud nevznikne krémová kaše. Masírujte předem očištěné a napařené tělo. Věnujte zvláštní pozornost problémovým oblastem. Opláchněte ve sprše.

Zábaly: Zalijte potřebné množství   Neo FAM soli horkou vodou a získejte krémovou kaši.  Naneste  na vybranou oblast těla. Zabalte fólií, izolujte ručníkem a navrch nejlépe ještě vlněnou látku. Nechte působit  20-30 minut a pak opláchněte vodou. Potom ještě dvě hodiny kůži neochlazujte.

Kúra je 10-15 procedur, každý druhý den,

nebo dva dny po sobě - ​​den vynechat. 

Aplikace: Postup jako při zábalech, ale nezakrývat. Je třeba provádět v teple.

Doba expozice 20 - 30 minut.

Kúra je 10-15 procedur, každý druhý den,

nebo dva dny po sobě - ​​den vynechat.

 

Kontraindikace

Balneoprocedury jsou  zakázány lidem se střídavým krevním tlakem 3 stupně, s infekčním onemocněním v akutní formě, zánětem žil v akutní fázi, s tuberkulózou s plicními kavernami, s vysokou pravděpodobností krvácení, s těžkou rozedmou plic, s epilepsií, mokvajícím ekzémem a také přecitlivělostí na některou ze složek Litofyto-soli. 

Forma balení

Jemný prášek v plastové nádobce, 500g.

Podmínky skladování

Uchovávejte při libovolné teplotě v suchém prostředí v dobře zavřené nádobce. Zabraňte vniknutí vlhkosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: