Zkušenosti s Herbaricou

"Dříve jsem měla velké problémy se svým dechem, neustále jsem si nenápadně zakrývala ústa ve strachu, že si toho někdo všimne. Od té doby, co používám zubní prášky Herbarica je můj problém pryč a já se již při rozhovorech mohu zabývat jinými věcmi - je to úleva!"

HELENA, 24​ LET
 
 
"Proč používám prášky Herbarica? Čištění zubů pomocí těchto prášků získávají má ústa pocit nenahraditelné čistoty. Od doby, co tyto pomocníky používám mám zdravé dásně a minimální kazivost, což je pro mě úžasná změna k lepšímu (dříve tomu tak nebylo). Z počátku může způsob používání vypadat nepohodlně, ale je to jen ochota ke změně a jak už mnozí víme, výstup z komfortu může tvořit zázraky."

 

R. H.   40 let

 

"Herbaricu používám asi dva roky. Moje zubařka konstatovala, že se mi zastavila paradentoza."

JANA, 51 LET
 
 

"Mám už druhý, k pastě se už doufám nevrátím. Skvělé čistí a zůstává po něm příjemný pocit v puse."

KAREL, 43 LET


"Používám zubní prášek Herbarika již delší dobu. Prakticky po prvních použitích jsem vnímala velký rozdíl, protože moje zuby a celá ústní dutina byla konečně čistá. Tak jsem u Herbariky zůstala. Za nějaký čas jsem si nechala dát na zuby rovnátka. Tehdy mě lékař upozornil, že v mém věku se zuby budou už těžko posunovat a že proces bude dosti bolestivý. Ale ve skutečnosti to tak u mě nebylo. Moje dasně byly čisté a zdravé jako u teenagera. A s rvonatky jsem neměla vůbec žádný problém. A dokonce jsem celým procesem prošla za dvojnasobně krátkou dobu. V současnosti Herbariku používat i jako tzv Oilpulling. Kdy si pusu proplachujete 20 minut a během té doby se do hloubky vyčistí ústní dutina a i okolní tkáně. A i pro tento účel je Herbarika skutečně výborná."

J. P.    38 let


"Pořídila jsem si elektrický zubní kartáček. Skvělá věc. Alespoň jednou týdně, když vyčistím zuby, dávám si na dásně tamponky s Herbaricou. Je to úspěšná akce. Dásně už mě nebolí a nekrvácí. Rozhodně budu pokračovat."

R. G.   49 let