Péče o pleť

 

 

LITOKOMPLEX pro detoxikaci a čistotu pleti

LITOKOMPLEX je suchý prášek ze solí, jílů a minerálů. Trošku mokrého Litokomplexu rozmydlíte po mokré kůži a opláchnete. Vzájemné působení jednotlivých složek rozehraje nádherný koncert mikroskopických akcí a reakcí. Hluboko v kůži se rozpohybují usazené toxiny, radioaktivní částice a další nežádoucí usazeniny, které se vyplavují na povrch. Takto dochází k detoxikaci kůže. Kyslík, živiny a vláha mohou proniknout do hlubokých vrstev kůže a to má zásadní vliv na její celkový stav.

LITOFYTO TONIK pro nasycení vláhou a živinami po očistění

Po umytí LITOKOMPLEXEM, je pleť ideálně připravená přijmout vláhu a živiny. K tomu používejte LITOFYTO TONIKA. Jsou suchá, balená v čajových sáčcích. Používá se jak teplý tak studený i zmrazený v kostkách. Kůže z nich po očištění nasává živiny a vláhu jako houba.

Modelující FRESH MASKY

FRESH MASKY umožní rychle a efektivně osvěžit, vyhladit jemné vrásky, vylepšit vzhled pleti. Nezaměnitelné, když potřebujete vypadat na 100%“, ale není dost času. Do hloubky vyživují a upevňují konturu obličeje, dávají omlazený vzhled.

KRÉMY LADY ROYAL pro univerzální i cílenou výživu pleti

Jsou vytvořeny na základě znalosti biochemických a biofyzikálních vlastnosti mladé a stárnoucí kůže. Jejich cílem je dodávat hlubokým vrstvám kůže látky, které prodlužují mladost. Zvláštní pozornost je věnována také systému zadržování vláhy v pokožce a podpoře syntézy mladého kolagenu a elastinu, Výhodou řady Lady Royal je 98% přírodních složek.