O HERBARICE

iStock-526213963_menší

 

 

Efektivní péče, 100% příroda.   

 

Zubní prášky HERBARICA jsou skutečným objevem. Unikátní minerální receptury umožnily zpevnit zubní sklovinu, znatelně snížit citlivost zubů, odstranit plak, chránit zuby před kazem a ústní dutinu před bakteriální infekcí.

Vaší pozornosti předkládáme řadu zubních prášků HERBARICA, pečujících o zuby a ústní dutinu.

Každá z receptur – OČIŠTĚNÍ, ZPEVNĚNÍ, BĚLENÍ, poskytuje ústní dutině komplex potřebných látek a stopových prvků, které určují aktivní proces remineralizace zubní skloviny: kalcium, fosfor, hořčík, draslík, natrium, chlor, železo a další. 

Složení poskytuje účinnou prevenci a hygienickou péčí při: onemocnění dásní, krvácení dásní, náchylnosti k otokům. Pozitivní výsledek používání se zachovává po dlouhou dobu!

Zubní prášky HERBARICA jsou určeny pro běžnou každodenní péči i pro kúry pro řešení problémů ústní dutiny. Jsou nezaměnitelným prostředkem pro péči o dětské zuby.

Zubní prášky HERBARICA dodávají potřebné látky a stopové prvky, které účinně brání ubývání dásně například po vytržení zubu ci při částečné nebo úplné náhradě chrupu.

HERBARICA jsou suché prášky 100% přírodního složení. Každá složka má zcela konkrétní účinek na chrup či dáseň. Žádné nadbytečné látky.

Zkušenosti mnoha našich zákazníků mluví za vše, zde jen dvě ukázky:

​​"Dříve jsem měla velké problémy se svým dechem, neustále jsem si nenápadně zakrývala ústa ve strachu, že si toho někdo všimne. Od té doby, co používám zubní prášky Herbarica je můj problém pryč a já se již při rozhovorech mohu zabývat jinými věcmi - je to úleva! "     Zdenka, 32​

"Herbaricu používám asi dva roky. Moje zubařka konstatovala, že se mi zastavila paradentoza"    Jana, 51

Nepřehlédněte HERBARICU!