Vychytávky k použití

istockphoto-846330154-menší 

 

 

Udržujte mezizubní prostory čisté.

 

V mezizubních prostorách se skrývá zákeřný nepřítel zdraví našich zubů i celého těla. Ale se zubními prášky HERBARICA na tohoto nepřítele snadno vyzrajete.

V malé misce nebo jiné nádobce rozmíchejte zubní prášek HERBARICA a vytvořte maličké množství hustší kašičky. Kašičku naberte mezizubním kartáčkem a vyčistěte prostor mezi dvěma zuby. Naberte novou kašičku a vyčistěte další atd. Nakonec vše dobře vypláchněte. Dělejte to pravidelně, preventivně.

Pokud máte jakýkoli problém v ústní dutině, omyjte mezizubní kartáček po ošetření každé mezery, vypláchněte ústa a na kartáček znovu naberte kašičku a pokračujte k dalším zubům. Pro dokonalý výsledek ještě zuby krátce vyčistěte a nakonec důkladně vypláchněte.

Tak postupujte zejména v místech, kde máte nějaký problém k řešení. Ať jde o bolest, krvácení, otok dásně, zarudnutí nebo cokoli jiného. Dokud problém přetrvává, můžete to tak dělat i několikrát za den. Věnujte tomu tu trochu času a péče, stojí to za to!

Dělejte to tak z několika důvodů: dezinfikujete tak prostor mezi zuby a likvidujete kolonie bakterií, které se jinak hojně množí. Bráníte tak roznášení bakterií do dalších mezizubních prostor. Vtip je v tom, že je třeba udržovat tkáň do hloubky čistou. Pak běžné procesy regenerace nerušeně probíhají. Pouze čistá tkáň má podmínky k regeneraci. Užitečné látky a stopové prvky obsažené v zubním prášku HERBARICA které podporují regeneraci, tak mohou přímo působit na tkáň a ta už si poradí sama.

A také buďte za dobře se svým zubařem a navštěvujte ho pravidelně. On vás určitě rád uvidí.

 

 

Aplikace obkladů dásní se zubními prášky HERBARICA

 

V malé nádobce udělejte kašičku. Vezměte vatový tamponek nebo kousek obinadla (tak asi 5-7cm). Namočte v kašičce a vložte mezi tvář a dásně jako obklad. Nechte působit 10 minut. Dobře vypláchněte.

Aplikujte při obnažených krčcích, paradentóze, infekčním onemocnění ústní dutiny a také, čas od času, jako prevenci.

 

 

Důkladně vyplachujte

Často zdůrazňujeme, že je třeba ústa po vyčištění dobře vyplachovat. Je to proto, že složky zubních prášků HERBARICA mají vysokou adsorbční schopnost (hodně toho do sebe nasají) a této vlastnosti právě využívá pro čištění. Nasají do sebe velké množství nečistot. Když po vyčištění ústa dobře nevypláchneme, tkáň začne část těchto nečistot natahovat zpět do sebe a tím se snižuje účinek vyčištění.

Proto, si ústa dobře vyplachujte!