Litokomplex

 
Pro hygienu kůže s mimořádným kosmetickým efektem
 
Litokomplex je suchý prášek, který zvlhčíte těsně před použitím. Jednoduše nanesete na namočenou kůži a po minutě spláchnete. Tak je to prosté! 
Už po prvním použití je pleť jasnější, vypadá svěžeji. Při pravidelném používání zaznamenáváte postupné stabilní zlepšování celkového stavu pleti.
 
Očištění, hydratace, výživa, ochrana 
Dlouholeté výzkumy prokázaly, že pokud kůži není nijak bráněno, je schopna udržovat se přirozeně hladká, pružná, hydratovaná a vypnutá a plní všechny své funkce. Vypadá pěstěně.

Bylo také prokázáno, že pro kůži je  kontakt s přírodními látkami velice důležitý - solemi, minerály atd. Při pouhém kontaktu s nimi, kůže postupně obnovuje svou původní kvalitu. Krátce řečeno, mládne!

Litokomplex je očišťující prostředek systému Hloubkové hygieny, hlubokým vyčištěním aktivuje plný potenciál Vaší kůže. Znamená to, že zcela přirozenou a prostou cestou, očišťuje vrstvy kůže od organických i neorganických nečistot a nánosů. Odstraní to, co kůži brání, aby byla pružná, pevná, zářící a dokázala chránit tělo. 

 


 

Když mluvíme o Hloubkové hygieně kůže, mluvíme o skutečném navracení vlastností, které kůže měla, když byla mladší.

Prostředky Hloubkové hygieny kůže Tajemství Krásy jsou sypké prášky. Obsahují unikátní soubor minerálů, solí a rostlinných kompozic. Jejich složení je v souladu s potřebami kůže a napomáhají její obnově. Svým unikátním fyziologickým složením dovolují za velice krátkou dobu kontaktu s kůží dosáhnout výjimečných výsledků.

Zajišťují plnohodnotnou hygienickou péči o kůži obličeje, těla, hlavy a ústní dutiny, s překvapivě výrazným, ale naprosto přirozeným kosmetickým efektem.

Několik charakteristik prostředků Hloubkové hygieny kůže 

  • Jsou unikátními komplexy přírodních minerálů a rostlin, které neobsahují ani gram konzervačních látek, barviv, parfémů ani jiných syntetických komponentů. Jsou 100% přírodní!
  • Vědecko-výrobní laboratoř „LN-Kosmetika“ provádí důkladnou laboratorní kontrolu přírodních zdrojů a garantuje jejich bezpečnost. Naleziště každé ze surovin je průběžně kontrolováno na obsah škodlivých látek, nečistot, těžkých kovů atd.
  • Při výrobě se používají výhradně procesy bez chemického zpracování přírodních surovinkteré si tak zachovají své vlastnosti.
  • Hlavní důraz není kladen na snahu nasytit vrchní vrstvu kůže, ale je kladen na unikátní metodu hloubkového očištění kůžeobnovení jejích přirozených mechanismůudržení nezbytného obsahu vláhy a vyživování jejích vnitřních vrstev.