Stádia zlepšování pleti

 
Stádia zlepšování stavu kůže
 
V počátcích hloubkového očištění kůže LITOKOMPLEXEM může docházet k různým projevům, jako jsou šupinky, zvýšené maštění, jemné puchýřky, suchost a další. Všechny tyto projevy proběhnou během několika týdnů a přinnesou reálné zlepšení celkového stavu pleti. Vytrvejte! Vaše pleť se Vám odmění! 

 

Při mastné pleti či T – zóně 

První dva týdny používání Litokomplexu je možné pozorovat zvýšenou produkci mazu: například večer uděláte dvou minutou proceduru, jdete spát bez použití krému a ráno bude kůže mastná. Čištění se také může projevit například jako pupínky. To všechno svědčí o probíhajícím pročišťování mazových žláz a postupném uvolňování jejich ucpávek. Časem tyto projevy odezní a dojde k celkovému zlepšení kůže. 

 

Pro řešení problémů mastné kůže

Použijte Litokomplex Aktiv nebo Neo FAM Litokomplex. Pro tělo k tomuto účelu dobře slouží Litokomplex pro tělo. Při mastné kůži obličeje a také při zvýšené tvorbě kožního mazu v T-zóně, se dělá obyčejná procedura použití Litokomplexu s tím rozdílem, že se nechá na kůži působit déle - 2-3 minuty. Nos, čelo a bradu je dokonce možné lehce promasírovat konečky prstů. Takovou proceduru je potřeba dělat 2 -3 x v týdnu, a v ostatní dny je dobré se prostě Litokomplexem umývat.

 

Když se pleť začíná normalizovat, přejdete k proceduře běžného použití Litokomplexu (1-2x týdně po 1 minutu). Je třeba poznamenat, že v některých případech může nastat tak zvaná reakce na očistu – na kůži se mohou objevit pupínky, šupinky a jiné. To Litokomplex vytahuje všechna ložiska zánětů a infekcí z hloubky na povrch kůže. Protože jiná cesta není - kůže se může očistit pouze skrze mazové a potní žlázy. To obvykle přejde za 10 -14 dní, ale individuálně to může probíhat i déle.  

 

 

Při akné v době dospívání

Při akné v dospívání zacházíme s kůží jako s mastnou, a proto doporučujeme Litokomplex Aktiv a pokud jsou problémy příliš silné, používejte Neo FAM Litokomplex. Dělejte každodenní proceduru po dobu 2-3 minut. Poté, co akné trochu ustoupí, což se stane během několika dní, přejděte na obvyklou péči o pleť pomocí Litokomplexu (přečtěte si také "Při mastné kůži a T zóně")

 

Při suché či přecitlivělé kůži

Při používání Litokomplexu pro suchou či citlivou kůži, můžete pozorovat následující projevy: na problémových místech mohou vznikat oblasti se zesíleným olupováním, šupinkami a zvýšenou suchostí. Svědčí o tom, že se obnovuje mechanizmus přirozené obnovy buněk epidermu. Díky tomu, že vlákna kolagenu jsou schopna zadržet více vláhy, zvětšuje se množství tkáňové tekutiny, která přivádí stále více živin do spodních vrstev epidermu. V některých případech tento projev může přetrvat i několik měsíců. Ale obvykle vše proběhne během prvních týdnů.

 

Doporučujeme používat Litokomplex Delikát, nebo  Neo FAM Litokomplex.  Při nadměrné suchosti s porušeným odlupováním rohové vrstvy, se používá běžná procedura po 1 minutu 2x týdně a umývání ráno a večer po 10 vteřin. Přitom se nedoporučuje „třít“ Litokomplexem po kůži. Po té doporučujeme nanést dobrý hydratující krém, pokud je to nutné, a poklepáváním konečků prstů udělat jemnou masáž. Použitím Litokomplexu jste ve vláknech kolagenu uvolnili místo pro molekuly vody а použitím vhodného hydratačního krému dostanete vodu přímo do dermy Vaší kůže. Nepoužívejte mastné krémy – ty pouze zhoršují stav suché kůže. Doporučujeme použít některý z krémů-Lady Royal.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení