Okolí si všimne

 

Když začnete používat Litokomplex, všimne si toho i vaše okolí!

Samozřejmě záleží na Vás, zda jste v používání hloubkového očištění Litokomplexem důslední. Čím více se blížíte k doporučením o použití, tím větší efekt získáváte.

Ale i v případě, že Litokomplex používáte pouze občas a nebo jen jako doplnění Vaší oblíbené péče, budete vypadat a cítit se daleko lépe, než bez něj!

Už po prvním použití Litokomplexu se dostavuje zcela nový pocit čistoty a jemné, projasněné kůže. Stává se pevnější a pružnější. Po prvních pár použitích nevzniká nepříjemný pocit stahování, ani suchosti, který bývá obvyklý po běžném umytí. Tvář se postupně vypíná a rozšířené póry se začínají uzavírat. Kůže získává sametový lesk. (V případě, že neprobíhá vše tak správně, je třeba něco malého pozměnit ve způsobu používání. S tím Vám pomůže poradce Hloubkové hygieny kůže. Napište nám nebo počlete SMS na 722301440. Zavoláme Vám.)

Po dvou, třech měsících zaznamenáte, že se Vaše kůže mění: drobné defekty začínají mizet, v oblasti víček se kůže lehce vypíná a spodní čelist se mírně tvaruje. Vaše kůže je trvale hydratovaná, pevnější, je prozářená a svěží. Při líčení stačí méně dekorativní kosmetiky pro dosažení dobrého efektu.

Pocit čistoty a svěžesti se stává běžným pocitem.

Kůži se vrací přirozená odolnost 

Při pravidelném umývání Litokomplexem se stav kůže normalizuje. Její funkce se obnovují a tím se stává přirozeně odolnou. Odolná kůže není náchylná k podráždění např. při holení. Je odolnějších vůči vzniku proleženin. Nevznikají opruzeniny. Schopnost zvládat sluneční záření se výrazně zvyšuje u kůže hloubkově očištěné, oproti neočištěné. Ti kdo používají Litokomplex dlouhou dobu – dva roky – říkají, že se jim v mrazivé a větrné zimě neolupuje kůže tak jako dřív, nedělá se jim lišej ani na obličeji ani na rukou. Dokonce při rýmě zůstává chřípí hladké bez ohledu na to, že neustále otírají nos kapesníkem. Toto všechno je možná těžko k uvěření, ale je to mnohokrát potvrzený fakt. 

Poté, co se kůže normalizuje, můžete si vybrat jak často a jak dlouho používat Litokomplex, ale nezapomeňte, že nejlepších hygienicko-kosmetických výsledků dosahujete při 1-3x použitích v týdnu. 

Vypnutí kůže

Ženy, které používaj Litokomplex, udávají, že se jim kůže obličeje vypíná. To je zvláště viditelné, když po čtyřicítce ztrácejí 10 – 20 % tělesné vláhy. V takových případech může tvář jakoby „viset“. Při pravidelném používání Litokomplexu k tomu nedochází, a není třeba umělého vypínání kůže. Také jsou velmi dobré výsledky při používání Litokomplexu v celkem zralém věku nad 50 let: Kůže v okolí očí se vypíná, vějířky vrásek u očí se vyhlazují. Probíhá korekce oválu obličeje díky tomu, že se lehce zpevňuje kůže spodní čelisti. 

Tyto, na první pohled překvapivé jevy nastávají jako důsledek zlepšování stavu kůže, ke kterému přirozeně dochází při styku kůže s určitými přírodninami. Právě v tom tkví podstata Hloubkové hygieny a účinku Litokomplexu.

Kůže se stává zdravější, její práce jako orgánu těla se skutečně zlepšuje. 

Pouze zdravá, fungující kůže je krásná!


Věnujte prosím pozornost informaci týkající se různých stádií zlepšování, kterými kůže prochází v počátcích používání Hloubkové hygieny kůže.